5 lipca 2011

Z najwyższej półki

Helion, bo o nim jest mowa jest wydawnictwem z najwyższej półki.

Już nie długo na moim blogu będą dostępne informacje o publikowanych wydaniach książkowych tego wydawnictwa i będzie to stałym elementem mojego bloga. Blogowisko.pl jest właśnie poświęcone dziedzinie IT i dlatego staram się o to aby tutaj mogła znaleźć się rzetelna i fachowa informacja. Przeznaczona jest i ma być dostępna w równej mierze dla hobbystów amatorów oraz dla osób profesjonalnie interesujących się tą tematyką. Trudno jest o rzetelną informację nie mając właściwego wsparcia dlatego wybrałem to, co jest najlepsze do zaproponowania, czyli Helion.  

Dotychczas w zamieszczonych postach przekazałem wiele wskazówek, które łącznie tworzą pokaźną bazę informacyjną. Wszystkie zostały sprawdzone zanim trafiły  do publikacji na moim blogu. Sam blog ma dość istotne ograniczenia. Zmiany w jego kodzie są wykluczone. Sprawy te reguluje regulamin Bloggera i należy go przestrzegać. Podobnie jest na każdym innym portalu udostępniającym wolne miejsce w sieci. Nie ma to znaczenia czy jest to blog, czy strona WWW.

Jeszcze rozważam rozwiązania techniczne ale z pewnością będzie ciekawie. Np. będzie można bezpłatnie ściągać fragmenty książek po to aby móc zapoznać się z ich treścią przed podjęciem decyzji o ich kupnie. To jest bardzo ważne bo może okazać się, że dana publikacja z jakiegoś powodu nam nie odpowiada. Dzięki temu unikniemy problemów ze zwrotem, nie zadowolenia itp. sytuacji. Coraz większą popularność osiągają eBooki. Będzie do nich dostęp. Przedstawiane będą nowości wydawnicze IT oraz wiele innych ciekawych rzeczy. Między innymi będzie można zobaczyć jak wyglądają okładki poszczególnych wydań, co z pewnością zainteresuje wiele osób.

Także jest kilka opcji dotyczących tematu poświęconego grafice komputerowej. Tutaj jeszcze prace nad nimi nie dobiegły końca. Moment ich publikacji powinien sprawić miłą niespodziankę. Są to często żmudne prace choć bardzo fascynujące.

„Informatyka w najlepszym wydaniu” – to jest TO i o to chodzi.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz