7 lipca 2011

Web Design Rewolution

Na to w 100% trafne określenie zasługuje program Artisteer3, który mam teraz przyjemność przedstawić.
Wiele osób z pewnością zastanawia się jak sobie poradzić z utworzeniem własnego bloga lub strony WWW w sytuacji kiedy nie ma się w tym doświadczenia. Jest to nie mały problem natury technicznej ale i często spory wysiłek finansowy. Przeglądałem gotowe proponowane strony WWW przez zawodowych webmasterów. Często były to prace najwyższej klasy ale już ceny ich  były mniej zachęcające. Średnia to około 2500$.

Tym razem jednym z rozwiązań tego problemu może okazać się program Artisteer3. Firma słusznie użyła określenia Web Design Rewolution. Jest tutaj wszystko czego potrzebuje webmaster do zbudowania atrakcyjnej strony internetowej lub bloga. Do przetestowania możliwości programu wystarczy jego bezpłatna wersja Trial, którą pobieramy szybko i równie szybko i bez problemu instalujemy u siebie na komputerze. Program ma wiele opcji a w tym możliwość wyboru języka. Dla nas jest to ważne bo j.polski  nie zawsze jest dostępny w oprogramowaniach. Szybko ujawnia swoje możliwości. Proste i intuicyjne menu z narzędziami umożliwiającymi tworzenie szybko nie powtarzalnych wzorów blogów i stron WWW. Można bez problemu utworzyć stronę dla swojej firmy, klubu czy innej instytucji albo na całkiem indywidualne potrzeby. Osiągnięcia przy wykorzystaniu tego programu powinny usatysfakcjonować najbardziej wybredne osoby. Program także umożliwia import z własnych bibliotek oraz można efekty pracy instalować w różnych wygodnych dla nas miejscach w sieci.

Po przetestowaniu wersji Trial można program wykupić na własność. Ceny jak na tą jakość są bardzo przystępne. Jest dostępny w dwóch wersjach:

Artisteer3 Home & Academic Edition  49,95$,
Artisteer3 Standard                             129,95$.

Blogowanie staje się wielką przyjemnością a Artisteer3 to prawdziwy generator tej przyjemności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz