4 lipca 2011

WWW czy jednak Blog?

Obecnie blogowanie w dużej mierze stało się popularne dzięki stosowanym tutaj narzędziom do ich budowy. Prostym i łatwym w obsłudze dla przeciętnego użytkownika komputera. Blogi  stanowią przełom w tworzeniu aktualnych i ciekawych witryn. Zmienia się tu wszystko jak w przysłowiowym kalejdoskopie. To nie powinno nikogo dziwić. Internet jeszcze nie raz może nas zaskoczyć. Jest wiele sposobów tworzenia blogów do już istniejących witryn WWW. Nawet można wykorzystać bloga do automatycznego przesyłania zawartości do naszej witryny WWW lub do witryn prowadzonych przez innych ludzi. Blog jest aktualizowany bardzo często a przynajmniej z założenia tak jest. Jednak spotykamy w sieci zapomniane przez ich autorów prace, które już dawno straciły na aktualności. Nie jedna nie była aktualizowana dłużej niż rok. Dziwne ale tak jest.

Internet dostarcza nam cały czas nowych narzędzi do budowania blogów. Dobrą wiadomością jest taka, że coraz częściej są to narzędzia rzeczywiście dobrej jakości. Złą wiadomością jest to, że coraz częściej dostęp do narzędzi i do dodatków jest płatnym. Są to nie wielkie koszty bo w granicach od 8,95$ do 29,95$ ale jednak i mogą to być opłaty za miesiąc lub za rok z góry. Sytuacja jest podobna do tej na portalu Nasza Klasa. Jest proponowanych wiele usług płatnych choć nie są to wysokie kwoty.
Aby przyjrzeć się temu zjawisku bliżej polecam odwiedzenie kilku aktualnie działających witryn w Internecie. Ocenę ich jakości pozostawiam tropiącym…


Ważną sprawą jest aby nasz Avatar stał się rozpoznawalnym w sieci. Od tego w dużym stopniu zależy wzrost ruchu na naszej stronie. W tym przypadku polecam skierować zainteresowanie na adres poniżej lub szukać podobnych rozwiązań w sieci:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz