24 grudnia 2015

Zodiak. Zwiastun nowej serii tapet.

"Zanurzeni w historii" to kończąca się seria tapet poświęcona rycerstwu Japonii. Będą jeszcze powroty do tej serii, ale w późniejszym czasie. Zostaje ona zakończona tapetą z kadru wspaniałej historii filmowej "Siedmiu samurajów". Film powstał... tak, tak - w 1954 roku i nadal cieszy się nie słabnącą oglądalnością. Siedmiu samurajów wyreżyserował słynny reżyser japoński Akira Kurosawa. W jednej z głównych ról wystąpił Toshiro Mifune. Premiera filmu odbyła się 26 kwietnia 1954 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Siedmiu samurajów to już klasyka kina. 
Obecnie w kolejce oczekuje nowa seria tapet pod wspólną nazwą "Zodiak". Do powstania jej zainspirowała mnie wcześniejsza wykonana tapeta "Kotek" z jaguarem. W tej serii głównymi postaciami będą drapieżniki. I jak na króla zwierząt przystało zwiastunem serii jest Lew. Obrazy będą powstawały w kolejności wynikającej z kalendarza.

Wszystkim, którzy poświęcają swój czas i odwiedzają mojego bloga życzę wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku 2016.

 Nowa seria ”Zodiak" - Lew 23.07 - 23.08

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz