11 listopada 2012

Czy nadchodzi czas apokalipsy ziemskiej cywilizacji - 2012?


Na ten temat zdania, choć podzielone to w większości przypadków raczej nie upatrują w dacie końca kalendarza Majów czasu apokalipsy naszej cywilizacji. Także jestem podobnego zdania. Przeglądam filmy na YouTube i czytam wiele artykułów na ten temat. Bardziej moją uwagę przykuwa tak zwana archeologia zakazana niż wizje pseudo proroków apokalipsy. Nie wykluczam też takiej możliwości, że jest prowadzona stała dezinformacja przez NASA. Fakty, które znamy mocno podważają wiarygodność tej instytucji. Niestety dzielnie wspomagają ją w tym dziele tacy ludzie jak choćby Patrick Geryl. Bardziej zasługujący na wygodne lokum w szpitalu psychiatrycznym, niż jako „ekspert” od spraw katastrof globalnych. Pośród takich „rewelacji” przewija się informacja o rzekomym miejscu kontaktu z obcą cywilizacją, która ma nastąpić we francuskiej miejscowości Bugarach. Na ilustracji poniżej przedstawiłem to miejsce Pic de Bugarach z lądowaniem Obcych. Jest to tylko grafika. Niczego nie sugeruję.
Wśród filmów, które są dostępne na YouTube moją uwagę kilkakrotnie zwróciły te nagrane z pokładów wahadłowców i stacji kosmicznych zawieszonych na orbicie około ziemskiej.  Przedstawiają one ogromne obiekty krążące w stosunkowo niewielkiej odległości od Ziemi. Widać wyraźnie pulsujące ich powierzchnie. Astronauci obserwujący to zjawisko oceniają ich średnicę na nie mniej niż 5 km (!). Uzyskały nawet nazwę „mothership”, czyli statek matka. Co ciekawe oficjalnie informacja o nich jest celowo pomijana w wszelkich raportach z tych misji.  Przedstawiłem je w kolejnej grafice, bo uznałem za tak interesujące, że warto było poświęcić im na to chwilę mojego czasu. Przyznam, że wyglądem nieco odbiegają od już nieco utartych obrazów UFO. A może zwyczajnie są inne?


Nie dajmy się zwieść pozorom. Zagrożenie i tak czyha na nas bez przerwy tu na Ziemi i tak samo w przestrzeni. Czy dojrzeliśmy do kontaktu z Obcymi? Myślę, że chyba jeszcze nie. Nasza cywilizacja może zniknąć tak samo jak się pojawiła i nikt tego w Kosmosie nawet nie zauważy. Teraz nieco spadła ilość doniesień o obserwacjach UFO. Można to różnie tłumaczyć. Nie oznacza to jednak, że nic się nie dzieje.

„Wszystko, co słyszymy jest opinią – nie faktem. Wszystko, co widzimy jest punktem widzenia – nie prawdą”.  Marek  Aureliusz  ….ale, czy na pewno - wszystko?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz