18 stycznia 2012

Historie spotkań z UFO i tajemnica Księżyca


W Internecie krąży wiele filmików z wypraw na Srebrny Glob. Jeden z nich wzbudza szczególnie duże zainteresowanie. Przedstawia on w jednym z kraterów Księżyca obiekt, który przypomina wyglądem trochę  współczesny nam atomowy okręt podwodny. W różnych opisach tego miejsca czytamy, że jest to wrak prehistorycznego statku kosmicznego Obcych. Z niewiadomych przyczyn utkwił tam na zawsze. Ciekawe jest także to, że część filmów i prezentowanych fotografii Księżyca jest ocenzurowana przez NASA. Fragmenty fotografii są celowo rozmazane tak aby nie można było zobaczyć, co na nich widnieje. Można spierać się o wiele rzeczy ale zastanawia fakt podejmowanych starań w ukrywaniu treści jakie tam zostały zawarte. W jakim celu? Można by wiele rzeczy zbagatelizować, gdyby nie jeden bardzo istotny fakt jaki miał miejsce podczas jednej z wypraw na Księżyc. Otóż astronauta wypowiedział takie zdanie do Houston - ”...nie jesteśmy tutaj sami. Tutaj jest jeszcze ktoś", a więc KTO to taki?

Tapeta przedstawia obiekt, który według opinii wielu osób jest wrakiem statku kosmicznego. Zadziwiać mogą nas jego rozmiary. Długość ponad 3 kilometry a wysokość około 500 metrów. Jak na nasze ziemskie możliwości to prawdziwy gigant, ale w skali Kosmosu to nie koniecznie.  I do tego jeszcze dwie inne tapety, które zostały mi z tej grupy grafik, a są na tyle dobre, że podzielę się nimi z Wami.


1 komentarz:

  1. Ten statek na księżycu to może być wymysł, ale dotarłem do informacji że tam jest, tyle że nie ta "mona lisa". We wraku są setki szczątków z ludzkim DNA, i wrak datowano na jakieś 5500 lat. (wiele nowych stopów metali powstało po zakonczeniu misji apollo) W roku 2008 strona internetowa z tym opisem została zablokowana i usunięta. Opisano tam że któreś z misji apollo to badali, i nie mieli czas na zabawę więc zdjęcia z księżyca to fotomontaż a prawdziwe pozostają w archiwach NASA. Jaki i to że reszta misji badała inne "ciekawostki". To bardziej logiczne nież skakanie po księżycu za dolce podatników. Wpadłem na tą stronę i przypomniałem wiec "tylko powtarzam"

    OdpowiedzUsuń