19 grudnia 2011

UFO nad Turcją. Najciekawsza relacja w historii.

Jedną z ciekawszych stron w Internecie poświęconych zjawiskom UFO jest strona turecka Sirius.org.            Tutaj także znajdziecie jedną z najlepszych i najciekawszych relacji z obserwacji UFO do tego popartą jednym z najlepszych w historii amatorskim filmem. Polecam każdemu, kto tą tematyką się interesuje. Ja na podstawie tej relacji wykonałem ilustracje w formie tapet na pulpit komputera. Poniżej cytuję tylko fragment artykułu opisującego to zdarzenie.

"Te zdjęcia będą miały wielki wpływ na świat. Są największym dotąd dowodem na istnienie UFO, nagrane kamerą.                                                                                    Haktan Akdogan z "Sirius UFO"

Przełomowe, 2,5 godzinne nagranie z latającymi spodkami niedawno obiegło media na całym świecie. Badacze UFO i dziennikarze nie mają wątpliwości - jeśli film jest prawdziwy, to jest to największy dotąd dowód na istnienie UFO. 42-letni mężczyzna oraz grupa innych osób uważa, że niezidentyfikowany obiekt widoczny był często, przez cztery miesiące między majem a wrześniem nad Istambułem. - Nie wiem, czym te rzeczy są. Filmowaliśmy je kilka razy, ale wciąż nie wiemy. Byłem bardzo podekscytowany, gdy zobaczyłem je po raz pierwszy. Niech świat się dowie, że UFO istnieje - powiedział Yalman.

Przełomowy film

Nagranie przedstawia kilka obiektów - od niezwykłego spodka po grupę świateł na porannym niebie. Film trafił do czołowego portalu i centrum badania UFO w Turcji - Sirius UFO Space Science Research Centre (www.siriusufo.org), który przeanalizował niezwykłe zjawisko klatka po klatce. Haktan Akdogan z "Sirius UFO" powiedział w "SUN" - W tym niezwykłym filmie niezwykła metalowa forma statku jest niemal namacalna. Ale co ważniejsze, niektóre ujęcia filmu są bardzo wyraźne - podkreśla." 
Relacja z obserwacji tego samego obiektu jest datowana 30 lipca 2007 roku i 8 czerwca 2008 roku.

Tapety już są do Waszej dyspozycji. Obecnie pierwsze z nich już są gotowe. Ilustracje mają przedstawiać wyobrażenie faktycznego wyglądu obserwowanego UFO.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz